پیشرو باش

مپلاک بزرگترین اپلیکیشن فایلینگ ایران

درباره مپلاک

مپلاک اولین و اساسی ترین گام در ارائه خدمات را شناخت دقیق نیاز های مشاورین می داند.مپلاک تمامی دغدغه های مشاورین املاک را به خوبی می شناسد.لذا با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود بستری حرفه ای و مقرون به صرفه جهت تسهیل در دریافت فایل ها و شناسایی مشتریان بالقوه فراهم آورده است. بی شک در مپلاک بهترین لحظات کاری زمانی هستند که ما به مشتریان خود فکر می کنیم .از این رو مپلاک ارتقاء کیفیت فعالیت دفاتر املاک و از بین بردن فاصله بین شایستگی موجود و شایستگی لازم در مشاورین را بخشی از رسالت کاری خود قرار داده است. همکاری با هزاران نفر از مشاورین املاک افتخار بزرگی است که مپلاک در کارنامه خود به ارمغان دارد و بی شک این افتخار مرهون اعتماد و حمایت کم نظیر شما مشاورین گرامی می باشد.

ویژگی های مپلاک

سادگی : اولویت مپلاک در طراحی محصولاتش ، همواره سادگی و سهولت استفاده از آن بوده است.مپلاک با تکیه بر ویژگی های اساسی حوزه املاک توانسته است اپلیکیشن و وبسایت خود را در عین تخصصی بودن کاملا ساده روانه بازار کند.

کمیت بالا : مپلاک با تکیه بر توان منابع انسانی خود توانسته است بیشترین تعداد فایل ها را برای مشاورین فراهم کند. لذا نقش پر رنگی در جهت تقویت توان پاسخگویی مشاورین در برابر درخواست های مشتریان ایفاء کرده است.

کیفیت عالی : کیفیت فایل ها و درخواست مشتریان همواره یکی از مسائل مهم و قابل توجه برای مشاورین بوده است . لذا مپلاک جهت جلب رضایت حداکثری مشاورین محترم، فایل ها را پس از تکمیل تمامی اطلاعات نظیر زمان مناسب بازدید ، نوع سند ، وضعیت سکونت ، جهت ملک و واحد ، مشخصه ملک ، جنس کف ، نما ،کابینت ، امکانات رفاهی ، تفریحی ، ورزشی ..... ارائه می کند.

دسترسی 24 ساعته : مشاورین می توانند با استفاده از اپلیکیشن مپلاک به صورت لحظه ای و بدون محدودیت زمانی و مکانی ، فایل ها و درخواست های مشتریان منطقه را دریافت کنند. همچنین مشاورین می توانند چنانچه اطلاعاتی مورد پسند شان بود آن را ذخیره کرده و بدون اتصال به اینترنت آن را مشاهده کنند.( دسترسی آفلاین )

خدمات متمایز : ارائه فایل و درخواست های مردم به صورت لحظه ای ، امکان مشاهده تمامی فایل ها به روی نقشه ، تطبیق هوشمند درخواست مشتری با فایل های موجود به شکل دقیق ، مشاهده بهترین مسیر جهت بازدید ، ثبت یادآوری به روی فایل ها ، ارسال پیامک های همگانی به مخاطبین دفترچه تلفن ، انجام عملیات تکمیلی به روی فایل ها ( ویرایش ، اشتراک گذاری ، افزودن جزئیات تماس به دفترچه تلفن ....) و بسیاری دیگر از جمله خدماتی است که مپلاک را از سایر رقبا متمایز می کند.

آموزش : مهم ترین موضوع در دنیای امروز آموزش است . از این رو مپلاک با هدف ارتقاء دانش و مهارت های مشاورین، آموزش های تخصصی در حوزه فروش ، مباحث تخصصی حوزه املاک ، ارتباطات شخصی ، شیوه های نوین تبلیغات ، اصول پیگیری و ...ارائه می کند.

امنیت : مپلاک مشاور املاک نیست و به هیچ دفتر املاکی نیز تعلق ندارد. مپلاک با در نظر گرفتن اهمیت امنیت فایل ها و اطلاعات برای مشاورین ، سیاست های کنترلی و امنیتی قدرتمندی در طراحی محصولات خود اعمال کرده است تا بتواند اطمینان مشاورین را جلب کند.

هزینه : مپلاک معتقد است که تمامی مشاورین باید بتوانند از خدمات نوین محصولاتش استفاده کنند. با یک مقایسه ساده متوجه خواهید شد که یکی از مزایای پر رنگ مپلاک هزینه پایین و مقرون به صرفه خدمات آن می باشد.

مپلاک چکار می کند ؟؟
تعداد فایل های ثبت شده
تعداد مشتری ارسالی
تعداد مشاورانی که مپلاکی شده اند